Muzealna

Nieprzerwanie od blisko 30 lat nasza firma rozwija zakres możliwości i ich realizacji, tak by nasze usługi gastronomiczne i cateringowe, dostępne okrągły rok na terenie całego kraju, były najlepsze z możliwych.

Specjalizujemy się w organizowaniu wszelkiego rodzaju przyjęć tradycyjnych i na specjalne zamówienie, imprez firmowych, pikników i plenerów. Oferujemy także obsługę grup turystycznych. Zapewniamy teren piknikowy w parku-arboretum w Gołuchowie i namioty wraz z wyposażeniem. Mamy doświadczenie w profesjonalnej obsłudze spotkań i imprez branżowych liczących do 2500 gości.

Wymagający kliencie, szeroki zakres możliwości artystycznych, estetycznych i kulinarnych jest do Twojej dyspozycji, tak, byś mógł cieszyć się imprezą we własnym stylu. Zawsze służymy pomocą w doborze menu i muzyki, które wkomponują się w Twoją wizję, Twoje miejsce, Twoje płótno i Twoją paletę.

Zamów u nas kameralne spotkanie albo olbrzymi bankiet, a my zadbamy o wygodę i świetne samopoczucie każdego gościa, zapewnimy muzykę, zabawę i posprzątamy.

Zapraszamy do naszych lokali: Kawiarni Muzealnej, Hotelu Muzealnego oraz Pensjonatu w Gołuchowie.